DSC_0196.JPG
Ewa Kosowska-Czapla Radca Prawny/ Doradca Restrukturyzacyjny

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie oraz Doradca Restrukturyzacyjny (Syndyk), aktualnie doktorantka na Uniwersytecie Szczecińskim w zakresie bioetyki.

Posiada wieloletnie doświadczenie przy obsłudze przedsiębiorstw, prowadziła także sprawy klientów indywidualnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, które ukończyła z wyróżnieniem oraz studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie z zakresu restrukturyzacji i likwidacji przedsiębiorstw w postępowaniu upadłościowym.

Specjalizuje się w prawie umów, prawie międzynarodowym, prawie upadłościowym oraz prawie spółek. W ramach swojej praktyki zawodowej obsługuje klientów między innymi z branży: budowlanej, transportowej, medycznej, handlowej.

Współpracowała przy projektach zakładania oraz zmian organizacyjnych w spółkach, sprzedaży nieruchomości, rozwiązywania konfliktów dotyczących nieprawidłowego wykonywania umów, zagadnień związanych z transgraniczną wymianą towarów i usług. Doradzała jako prawnik of Counsel w postępowaniach upadłościowych, pomagała wierzycielom i dłużnikom w sytuacji niewypłacalności.

Prowadziła postępowania przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Języki obce: język angielski (certyfikat ILEC) - biegle,

                     język francuski - w stopniu podstawowym.

Zapraszam do odwiedzenia strony: kosowska-czapla.pl


linkedinn goldenline