pawel.jpg
Paweł Majewski, LL.M Radca Prawny/ Polnischer Anwalt

Radca Prawny (przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie) oraz Polnischer Anwalt (w Izbie Adwokackiej w Berlinie - Rechtsanwaltskammer Berlin). Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych na terenie Polski i Niemiec.

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe (Master of Law, LL.M.) z prawa niemieckiego na Uniwersytecie w Poczdamie (Universität Potsdam). Został uznany za najlepszego absolwenta zagranicznego przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej (Deutscher Akademischer Austauschdienst - DAAD).

Jest jednym z niewielu prawników polskich posiadających uprawnienia zawodowe do reprezentowania klientów przed organami i sądami na obszarze całych Niemiec. Od wielu lat specjalizuje się w prawie upadłościowym, w prawie spółek oraz w prawie niemieckim. Obecnie również w prawie własności przemysłowej. Dodatkowo prowadził działalność dydaktyczną na studiach podyplomowych Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie. Prowadzi kancelarię prawną w Szczecinie oraz w Berlinie.

Języki obce: język niemiecki, język angielski

 

linkedin goldenline